חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לי קופר - Lee Cooper

זוג תחתוני היי-לג ללא תפר - Lee Cooper

68

מחיר כוכבים/נקודות: 51

מארז 5 תחתוני סליפ לגבר  DAILY COTTON

המחיר המקורי היה: ₪119.המחיר הנוכחי הוא: ₪65.

מחיר כוכבים/נקודות: 49

גוזיית גב צר X  Lee Cooper

50

מחיר כוכבים/נקודות: 37

גוזיית גב X  Lee Cooper

50

מחיר כוכבים/נקודות: 37

מארז 4 זוגות תחתוני סליפ LEE COOPER  LC COOL 801102

המחיר המקורי היה: ₪100.המחיר הנוכחי הוא: ₪89.

מחיר כוכבים/נקודות: 67

חמישיית בוקסרים COOL32 גברים

המחיר המקורי היה: ₪295.המחיר הנוכחי הוא: ₪149.

מחיר כוכבים/נקודות: 112

מארז 2 זוגות תחתוני בוקסר - לי קופר

המחיר המקורי היה: ₪100.המחיר הנוכחי הוא: ₪69.

משתתף בהנחת כספ"ר 25% הנחה נוספים

לי קופר (Lee Cooper) הוא שם של חברה מוכרת ומבוססת מאד, אחת המובילות בכל מה שקשור לבגדים, פריטי טקסטיל והלבשה תחתונה. מדובר במותג בין לאומי, לא פחות ולא יותר המייצר פריטים ומוצרים באיכות גבוהה במיוחד. כאשר בוחנים את המוצרים שמציעה החברה לקהל החיילים או המטיילים קל להיווכח שמוצרי ההלבשה התחתונה שלה מבוקשים, פופולריים ומועדפים על ידי הרבה מאד משתמשים ולא בכדי. כאשר נמצאים בשטח, אי אפשר להתפשר על נוחות ועל מגע נעים ומלטף של הבגדים על הגוף וזה בדיוק מה שמציעים בגדים אלה לחיילים, שלעיתים ילבשו אותם בעת פעילות מבצעית בעת קרב בשטח האויב. חומרי הגלם מעולים ולא פחות ואפשר להרגיש שמדובר באיכות גבוהה מאד.

יתרונות של מוצרי החברה

חברת לי קופר (Lee Cooper) כאמור מייצרת אמנם סוגים שונים של בגדים המיועדים לכל השימושים ולכל הגילאים. יחד עם זאת, מוצרי ההלבשה התחתונה שלה פופולריים ומבוקשים בקרב חיילים או חיילות, ללא קשר לתפקיד שהם ממלאים בשירות הצבאי שלהם. גם חייל שמשרת בתפקיד מטה רוצה שיהיה לו נוח ללבוש את המדים שלו, כולל השכבות שהוא לובש מתחת אם קר או אם הוא מעדיף כך ולכן מוצרי החברה יכולים להתאים לו במיוחד. הם נשארים עמידים וחזקים גם אחרי הרבה כביסות ואפשר יהיה לעשות בהם שימוש לטווח הארוך. גם זה שיקול של לא מעט משתמשים.

סוגים שונים של חברת לי קופר

בין המוצרים המובילים של חברת לי קופר (Lee Cooper) אפשר למצוא תחתונה בוקסר או תחתונים רגילים, חולצות טי שירט איכותיות שמתאימות לחיילים ללבישה מתחת למדי א' או ב', תחתוני נשים עם או ללא תפר, גוזיות במגוון דגמים וגופיות ללא שרוול או עם שרוולים ארוכים וקצרים שיתאימו לכל שימוש ולכל משתמש. כל אחד שרוצה להתחדש יכול לבחור את הפריטים הדרושים והנוחים לו וכך לשפר לעצמו את התחושה השגרתית שחשים כאשר לובשים את המדים מדי יום לקראת מילוי התפקיד הצבאי, ללא קשר אם מדובר בשטח או במשרד שבו ממלאים את תפקיד המטה. נוחות ורכות על הגוף מגיעות לכל אחד.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חכו דקה!
לפני שאתם עוזבים,
יש לנו הצעה מעניינת עבורך.
5% הנחה לקנייה הקרובה בלבד,
כולל כפל מבצעים!
קוד קופון:
WB5
תמיד כאן לשירותך,
צוות טקטיקל זון