לי קופר - Lee Cooper

לי קופר (Lee Cooper) הוא שם של חברה מוכרת ומבוססת מאד, אחת המובילות בכל מה שקשור לבגדים, פריטי טקסטיל והלבשה תחתונה. מדובר במותג בין לאומי, לא פחות ולא יותר המייצר פריטים ומוצרים באיכות גבוהה במיוחד. כאשר בוחנים את המוצרים שמציעה החברה לקהל החיילים או המטיילים קל להיווכח שמוצרי ההלבשה התחתונה שלה מבוקשים, פופולריים ומועדפים על ידי הרבה מאד משתמשים ולא בכדי. כאשר נמצאים בשטח, אי אפשר להתפשר על נוחות ועל מגע נעים ומלטף של הבגדים על הגוף וזה בדיוק מה שמציעים בגדים אלה לחיילים, שלעיתים ילבשו אותם בעת פעילות מבצעית בעת קרב בשטח האויב. חומרי הגלם מעולים ולא פחות ואפשר להרגיש שמדובר באיכות גבוהה מאד.

יתרונות של מוצרי החברה

חברת לי קופר (Lee Cooper) כאמור מייצרת אמנם סוגים שונים של בגדים המיועדים לכל השימושים ולכל הגילאים. יחד עם זאת, מוצרי ההלבשה התחתונה שלה פופולריים ומבוקשים בקרב חיילים או חיילות, ללא קשר לתפקיד שהם ממלאים בשירות הצבאי שלהם. גם חייל שמשרת בתפקיד מטה רוצה שיהיה לו נוח ללבוש את המדים שלו, כולל השכבות שהוא לובש מתחת אם קר או אם הוא מעדיף כך ולכן מוצרי החברה יכולים להתאים לו במיוחד. הם נשארים עמידים וחזקים גם אחרי הרבה כביסות ואפשר יהיה לעשות בהם שימוש לטווח הארוך. גם זה שיקול של לא מעט משתמשים.

סוגים שונים של חברת לי קופר

בין המוצרים המובילים של חברת לי קופר (Lee Cooper) אפשר למצוא תחתונה בוקסר או תחתונים רגילים, חולצות טי שירט איכותיות שמתאימות לחיילים ללבישה מתחת למדי א' או ב', תחתוני נשים עם או ללא תפר, גוזיות במגוון דגמים וגופיות ללא שרוול או עם שרוולים ארוכים וקצרים שיתאימו לכל שימוש ולכל משתמש. כל אחד שרוצה להתחדש יכול לבחור את הפריטים הדרושים והנוחים לו וכך לשפר לעצמו את התחושה השגרתית שחשים כאשר לובשים את המדים מדי יום לקראת מילוי התפקיד הצבאי, ללא קשר אם מדובר בשטח או במשרד שבו ממלאים את תפקיד המטה. נוחות ורכות על הגוף מגיעות לכל אחד.