כתבות

שפצר את נשקך

שפצר את נשקך

אז מה זה בעצם לשפצ”ר?
במובן המילולי שיפור צורה, ובמובן שכל מורעל מבין זה להפוך כל דבר לבעל עליונות מבצעית.
הנשק האישי שלכם – תתנהגו אליו בכבוד והוא יתנהג אליכם בהתאם. אבל זה לא מספיק, על מנת להוציא מהנשק שלכם ומעצמכם את המרב עליכם לשפצר אותו כהלכה, זאת אומרת להתאים אותו אליכם בצורה המיטבית מטעמי נוחיות, כי מה שנוח הוא גם הכי טוב.

מיגון – כל מה שרציתם לדעת ופחדתם לשאול .

בדיוק כמו בעבודה , בדרכים ובחיי היום יום , גם בצבא , בשטח , בסדיר ובמילואים , חלה עלינו החובה שהגוף מטיל עלינו – והיא – לשמור על עצמנו ! – על זה נכתב בדם “עדיף להיזהר מאשר להצטער”
ציוד טקטי אינו מורכב מ-שפצורים בלבד- אלא גם מאמצעי מיגון שהם למעשה – חלק בלתי נפרד ממנו !

ציוד משלים לחיילים, לוחמים ואנשי כוחות ביטחון

ציוד משלים לחיילים, לוחמים ואנשי כוחות ביטחון

חיילים יקרים, אנו מספקים עבורכם פריטים חיוניים שיועילו לתפקודכם ויסייעו לכם במצבים שונים. כל המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות קפדנית ומחמירה ומיוצרים על ידי חברות מהטובות בעולם

אזיקים

אזיקים – איך הכל התחיל, מאז ועד היום

השימוש באזיקים החל בעידן הפרה היסטורי,
האזיקים משמשים לכבילה של עצורים ואסירים במטרה למנוע מהם להתפרע או לברוח בעת המעצר או בניוד ממקום למקום.
האזיקים מורכבים משני חלקים בצורת טבעת החובקת את היד או הרגל. שני חלקי האזיקים מחוברים בשרשרת או ציר וננעלים במערכת נעילה עם מפתח.

מתפסים – איך לבחור מתפס לנשק?

כמעט בכל סוג נשק ארוך (רוס”ר בעיקר) , קיימים מתפסים , אותו חלק קדמי שנהוג לאחוז בו בזמן הירי ובכך לייצב את הנשק בזמן הירי ולסייע לנו בחלוקת המשקל של הנשק.
מכיוון שמגוון הנשקים הקיימים בעולם הוא כמעט אין סופי , אנחנו נתמקד היום בדגמי ה M16 למיניהם שבעיקר נפוצים בידי צה”ל , משטרה, כיתות כוננות , וכו’.. ( M16 מקוצר , מנוסר , M4 ושאר בני המשפחה…)