חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

COOL32

זוג בוקסרים גברים לבן COOL32 EXTRA LONG

99

מחיר כוכבים/נקודות: 74

בוקסר דריפיט COOL32

המחיר המקורי היה: ₪59.המחיר הנוכחי הוא: ₪49.

מחיר כוכבים/נקודות: 37

חולצת דריפיט קצרה COOL32

80

מחיר כוכבים/נקודות: 60

גרביי COOL32 מנדפות 4 יח

המחיר המקורי היה: ₪366.המחיר הנוכחי הוא: ₪171.

מחיר כוכבים/נקודות: 129

שלישיית בוקסרים גברים COOL32

המחיר המקורי היה: ₪170.המחיר הנוכחי הוא: ₪109.

מחיר כוכבים/נקודות: 82

COOL32 הפכה בשנים האחרונות לחברת הביגוד המועדפת על חיילים או משרתי צבא קבע. המוצרים מתוצרתה איכותיים מאד, נעימים למגע על הגוף ונשארים עמידים גם אחרי כביסות מרובות. כיום אין כמעט חייל או חיילת שלא בוחרים בביגוד של חברה זו מתחת למדים מסיבה זו הם גם מאושרים לשימוש על ידי הצבא וכוחות הביטחון. בין המוצרים הפופולריים של החברה אפשר למצוא חולצות טי שירט דרייפיט בגזרת גברים או נשים, תחתוני בוקסר במארזים של זוגות או שלישיות, גרביים איכותיים ונעימים לכף הרגל ועוד. כאשר הרבה חיילים עושים שימוש יומיומי בפריטים אישיים כמו פריטי ביגוד אלה – אפשר להיות בטוחים שמדובר בבגדים איכותיים המתאימים לצרכים של המשרתים בצבא.

יתרונות של חברת COOL32

עצם גיוסו של הצעיר לצבא לא אומר שלא צריך להיות לו נוח ללבוש את המדים מדי יום. הצבא מקפיד מאוד שכל החיילים יהיו בדיוק בעלי אותה ההופעה החיצונית אך כמובן שהחיילים או החיילות יכולים לבחור את ההלבשה התחתונה שנוחה להם, כל עוד מה שרואים כלפי חוץ עומד גם הוא בתקנות הצבא. מוצרי חברת COOL32 לא רק נוחים ומלטפים על הגוף אלא גם מתאימים מבחינת הגזרה שלהם והצבא וכך לבישה שלהם לא נוגדת את תקנות הלבוש וההופעה של החיילים. כעת קל יותר להבין את הפופולריות הרבה לה זוכים פריטי לבוש של חברה זו.

מוצרים מומלצים של חברת COOL32

אין ספק שגם בשלטונות הצבא הבינו שלחיילים מגיע להרגיש בנוח עם הבגדים שאותם הם לובשים מדי יום לתפקידים שהם ממלאים, ללא קשר אם מדובר בתפקיד מטה או בתפקיד מבצעי. ברגע שחייל ירגיש נוח ללבוש את המדים הוא יהיה מרוכז לחלוטין בתפקיד שעליו למלא ולא תהיינה הסחות דעת שיפריעו לו להתרכז. הלבשה תחתונה נוחה ונעימה היא חלק בלתי נפרד מהנוחות הזאת ולכן הצבא מאפשר לחיילים והחיילות לבחור בפריטי הביגוד של חברת COOL32 לצורך שימוש יומיומי כאשר הם בבסיס מבצעים את המוטל עליהם. כך אפשר להיות בטוחים שהמדים יהיו להם נוחים ונעימים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חכו דקה!
לפני שאתם עוזבים,
יש לנו הצעה מעניינת עבורך.
5% הנחה לקנייה הקרובה בלבד,
כולל כפל מבצעים!
קוד קופון:
WB5
תמיד כאן לשירותך,
צוות טקטיקל זון