ליאור טק - Lior Tac

ליאור טק (Lior Tac) הוא מותג מוכר בעולם אפודי המגן או הציוד הטקטי שנמצא בשימוש אצל חיילי צה"ל המועסקים בתפקידים מבצעיים. הם צריכים לשאת על גופם לא מעט ציוד חשוב שגם יגן עליהם מפני ירי של כוחות האויב וגם יאפשר להם לאחסן את כל מה שהם צריכים לקחת איתם לשדה הקרב. בין הפריטים המבוקשים והמוכרים של המותג אפשר למצוא דגמים שונים של חרמוניות עבות ומחממות, אפודי מגן במידות שונות או תצורות מגוונות, מכנסיים וחולצות שמתאימים והמיועדים לשימוש טקטי או נרתיקים שמתחברים לחגורה ואפשר לאחסן בהם טלפון נייד או כל פריט חשוב אחר.

ציוד של חברת ליאור טק (Lior Tac)

באופן כללי אפשר לומר וחשוב לדעת שהצבא מספק ללוחמים את כל הציוד הדרוש להם ולכן אין הכרח אמיתי לקנות לבד ציוד טקטי, בעיקר כאשר המחירים של פריטים אלה אינם נמוכים. יחד עם זאת, הציוד הצבאי והמבצעי הוא ציוד משומש שלבטח כבר שחוק ובלוי בחלקו ואם החייל יודע שהוא עומד בפני קריירה מבצעית ארוכה הרי שהוא יקבל את ההחלטה לקנות לעצמו ציוד של ליאור טק (Lior Tac) וכך להיות מצויד ומאובזר ברמה הכי גבוהה שיש. כאשר הוא יעשה שימוש בציוד טקטי שהוא בחר בעצמו - הוא יכול לשפר בצורה משמעותית את הביצועים שלו ואת הקליעה שלו במטרות האויב.

מוצרים מומלצים מבית ליאור טק (Lior Tac)

חשוב מאד לדעת בדיוק מה רוצים או איזה פריט יכול לשפר גם את הביצועים וגם את התחושה האישית בעת ביצוע פעילות מבצעית. אפשר לסמוך על החיילים או הלוחמים שהם יידעו בדיוק מהן נקודות התורפה שלהם והם יחפשו את אפוד המגן או את החרמונית שיעזרו להם להתגבר על קושי או אתגר שהם חווים בעת השהות שלהם בשטח. זה היתרון של האפשרות לקנות ציוד באופן עצמאי וללא ספק החיילים יוכלו לנצל את זה לזכותם ולשפר את איך שהם מתפקדים בעת לוחמה אמיתית בשטח האויב.