שורש - Source

שורש (Source)

שורש (Source) היא חברה שמייצרת מגוון רחב של מוצרים לטיולים ולחיק הטבע אך היא מוכרת בעיקר בזכות הסנדלים הנושאים את שמה והם סנדלים שאפשר לטייל איתם, ללכת איתם במים והם עמידים, חזקים ובעלי סוליה עבה ואיכותית. כיום מוכרים בשוק הטיולים והציוד למטיילים סוגים ודגמים שונים של הסנדלים כך שהם יכולים להתאים לכל מטייל, לכל גיל ולכל תוואי מסלול וקרקע. בישראל, בזכות ריבוי מסלולי טיולים במים והאהבה הרבה שיש למטיילים לטיולים מסוג זה אפשר לראות אינסוף מטיילים ואנשים ששוהים בחיק הטבע כשהם נועלים את הסנדלים האלה וגם משדרגים את החוויה שלהם בשטח בלי נעלי טיולים כבדות או מסיביות.

סוגים שונים של סנדלים מתוצרת החברה

סנדלי שורש (Source) הם הסנדלים המועדפים לטיולים והם כמעט מהווים מונופול בתחום הטיולים בארץ. הדגמים השונים נבדלים זה מזה בתצורה של הרצועות שמצמידות את הסנדל לכף הרגל, בצבעים המגוונים שניתנים לבחירתם של כל מטייל או מטיילת וכמובן במידה הנדרשת. כיום אפשר להשיג סנדלים גם במידות של ילדים, שכן יש לא מעט משפחות שמטיילות במגוון רחב של מסלולים והסנדלים נוחים מאד לילדים לנעילה במהלך הטיול, גם במים וגם במסלולים ביבשה. עם הזמן עולה עוד ועוד הפופולריות של הסנדלים ואפשר לראות במסלולים יותר ויותר אנשים בוחרים לאוורר את הרגליים, להקל על עצמם ולטייל עם הסנדלים של שורש (Source).

לבחור את הדגם הנכון

חשוב מאד לבחור את הדגם או הסוג הנכון של הסנדלים על מנת שהחוויה בטיול תהיה חיובית וכמובן שהטיול יהיה מהנה ונעים. הסנדל צריך להיות בדיוק במידה הנכונה, הרצועות צריכות להיות מהודקות כך שכף הרגל לא תוכל לזוז או להשתחרר מהסנדל והאבזמים צריכים להיות חזקים ומחוזקים היטב. דבר נוסף ולא פחות חשוב זה לבחור את הדגם שמוצא חן בעיני מי שעונד לנעול אותו. הסנדלים מגיעים עם נרתיק נוח מאד לאחסון וייבוש במידה והולכים איתם במים וכך לא צריך לחפש פתרון לאחסון שלהם לאחר שחולצים אותם והם רטובים. אין ספק שבחברה חשבו על הכל ולא בכדי יש לסנדלים ביקוש רב.