חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Lasting

חולצה תרמית שחורה נשים LASTING

259

מחיר כוכבים/נקודות: 194

חולצה תרמית שחורה LASTING

259

מחיר כוכבים/נקודות: 194

חולצה תרמית ירוקה LASTING

259

מחיר כוכבים/נקודות: 194

מסכת פנים 70% צמר מרינו WUKLA 9090

279

מחיר כוכבים/נקודות: 209

גרב תרמית 42% צמר מרינו TRP 699

109

מחיר כוכבים/נקודות: 82

גרב תרמית 42% צמר מרינו TRP 889

89

מחיר כוכבים/נקודות: 67

Lasting היא יצרנית בין לאומית של פריטי לבוש תרמיים שמתאימים לשימוש בתנאי שטח קשים וקיצוניים, כמו אלה שמטיילים מגיעים אליהם או חיילים ששוהים בבסיסים מרוחקים בגובה רב מעל לפני הים. מדובר בעיקר בחולצות, גרביים, כפפות או כובעי גרב ופריטי לבוש נוספים שבזכותם מי שלובש אותם לא ירגיש את הקור הקיצוני ויוכל להתנהל ולתפקד בצורה רגילה ונורמלית. הפריטים מיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ויש לשם כך שימוש בחומרי גלם ואריגים מתקדמים, נושמים וכאלה שלא מאפשרים לאוויר הקר לחדור פנימה ולקרר את גופו של מי שלובש אותם. כיום יש מודעות גבוהה בקרב חיילים לקניית ציוד איכותי באופן עצמאי.

לבחור נכון פריטי לבוש של חברת Lasting

לא מומלץ להקל ראש בתנאי מזג אוויר קשים, שכן קור קיצוני בהחלט עלול לגרום לחוסר נוחות שבעקבותיו אי אפשר יהיה לבצע פעולות פשוטות, בוודאי שלא פעולות שיש בהן משום התקפה או הגנה אם מדובר בחיילים שנמצאים במהלכה של פעילות מבצעית. כאשר מצטיידים מראש בפריטי הלבוש התרמיים של Lasting אפשר להיות מוכנים לכל מצב והקור לא יחדור פנימה דרך שכבות הבגדים. המוצרים צמודים ומתאימים את עצמם למבנה הגוף בזכות אלסטיות מרשימה ואיכותית והחייל או הלוחם יכול להרגיש בנוח, הוא לא ירגיש את הקור העז ויוכל להתנהל ממש כרגיל כאילו מזג האוויר נורמלי וקר ולא קיצוני.

החשיבות של הכרות עם מותגי ביגוד מומלצים

עם הזמן חיילים, לוחמים, קצינים וכמובן מטיילים מתוודעים לחברות או מותגים שמציעים פריטי לבוש איכותיים במיוחד שיכולים להביא איתם שינוי משמעותי בתחושה ובהתנהלות היומיומית הרגילה. כך בדיוק עם פריטי הלבוש התרמיים מתוצרת Lasting המיובאים לארץ ונחשבים למבוקשים מאד. ביגוד תרמי איכותי יכול לעשות את ההבדל עבור הלוחם בין עמידה ביעדים או השגת המטרות שלו במהלך הפעילות המבצעית לבין כישלון צורב שיהיו לו השלכות משמעותיות. כאשר הוא ילבש את הביגוד התרמי ולא יסבול מקור – הביצועים שלו בפעילות יהיו מרשימים והוא לא ייתן לקור להפריע לו או להסיח את דעתו ממה שחשוב באמת ומוטל עליו.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חכו דקה!
לפני שאתם עוזבים,
יש לנו הצעה מעניינת עבורך.
5% הנחה לקנייה הקרובה בלבד,
כולל כפל מבצעים!
קוד קופון:
WB5
תמיד כאן לשירותך,
צוות טקטיקל זון