ג'י שוק - G-SHOCK

ג'י שוק (G-SHOCK) היא חברה המייצרת שעונים במגוון רחב של דגמים וסגנונות אשר מתאימים בעיקר לשימושים כמו ספורט או צבא. אי אפשר שלא לשים לב שהשעונים בעלי מראה מבצעי, הרצועות שלהם עשויות מגומי חזק ומסיבי, התצוגה של השעון מציעה כמה וכמה אפשרויות מלבד הצגת השעה בלבד. כך השעון יכול להפוך לכלי עבודה של ממש עבור מי שעונד אותו כאשר הוא צמוד לפרק היד בצורה טובה שאין בה חשש להתנתקות או נפילה - אפשר לעשות בו שימוש יומיומי וקבוע כל הזמן. יש מי שאותן פונקציות פחות רלוונטיות אליו והוא בהחלט יכול גם לבחור דגם של שעון פשוט יותר ולהיות בטוח שהוא יהיה עמיד וישרת אותו במשך הרבה מאוד זמן.

 

שעוני ג'י שוק (G-SHOCK)

על מנת להבין את ההתאמה של שעוני ג'י שוק (G-SHOCK) לחיילים או ספורטאים כדאי להבין אילו מאפיינים יש להם שהופכים אותם למתאימים כל כך. ראשית, רצועות גומי הן רצועות חזקות ועמידות, הן מעניקות ל-שעון מראה ספורטיבי יומיומי (זאת בניגוד לרצועות ממתכת או מחוליות נפרדות). השעונים שחורים בדרך כלל על מנת לאפשר את השימוש בהם בתנאי שטח חוליים או כאלה עם אבק בלי שייגרם להם נזק. מבחינת הפונקציות אפשר למצוא יותר מתצוגת שעה אחת, שעון עצר עם זיכרון, ספירה לאחור של פרק זמן לבחירתו של עונד ה-שעון וכמובן שעון מעורר וכפתור שמאיר את לוח השעון.

 

שעון ג'י שוק (G-SHOCK) מומלץ

על מנת לבחור את השעון המתאים ביותר מבין המגוון של שעוני ג'י שוק (G-SHOCK) חשוב לשים לב כמובן לפונקציות שהשעון מציע על מנת לוודא שהוא מתאים לצרכים והדרישות של מי שאמור לענוד את השעון ולעשות בו שימוש. גם התקציב שמעמידים לטובת קניית השעון הוא שיקול חשוב. באופן כללי אפשר לומר, טווחי המחירים של השעונים נע בין כמה מאות שקלים וכתלות בפונקציות שיש בו. מומלץ לדעת מראש עם איזו סוללה השעון פועל על מנת לוודא שקונים את הסוג הנכון כאשר הסוללה מתרוקנת.