אורפז דיפנס - Orpaz Defense

אורפז דיפנס (Orpaz Defense) היא חברה שמייצרת מוצרים טקטיים ואביזרים משלימים לנשיאת כלי נשק מסוגים שונים. יש לא מעט אנשים שנושאים נשק בחיי היומיום שלהם וצריכים שהנשק יהיה מוחזק ומעוגן בצורה בטוחה ונכונה בצמוד לגוף שלהם. אביזרי החברה מיועדים בדיוק לשימושים אלה. בין הסוגים והדגמים השונים אפשר למצוא נרתיקים לקרסול או תפס לחגורה, נרתיקי גומי או כאלה העשויים מחומרים פולימריים וכמובן שאת כל אלה אפשר להשיג בהתאמה לכלי נשק מסוגים שונים על פי הקיים בשוק ועל פי כלי הנשק שנמצאים בשימוש נרחב בחברה. כאשר בוחרים את הפריטים הנכונים והמתאימים לכלי הנשק – אפשר להיות בטוחים שיהיה גם נוח וגם בטוח לשאת אותו.

מה המוצרים שחברת אורפז דיפנס מייצרת?

כאמור, מוצרי החברה מיועדים לעיגון נכון ובטוח של כלי הנשק על גופו של מי שנושא את הנשק על פי בחירתו. כיום יש מגוון של אפשרויות לשאת נשק וכל אחד בוחר על פי הנוחות שלו או לפי איך שיהיה לו הכי מהיר וקל לשלוף את כלי הנשק בעת הצורך. יש את מי שיהיה לו הכי נוח לשלוף את הנשק אם הוא יהיה מעוגן בקו החגורה של המכנסיים ולכן תופסן שכזה יהיה דרוש עבורו (בהתאם לסוג כלי הנשק שבו הוא עושה שימוש ויש לו רישיון. אורפז דיפנס (Orpaz Defense) מייצרת גם תפס שמתאים לקרסול שגם מאפשר שליפה מהירה ונוחה וגם מספקת לנושא הנשק את אפקט ההפתעה.

איך לבחור מוצרים מבית אורפז דיפנס

מה שצריך לשים לב אליו בעת בחירה של אביזרים לנשק קשור לעיגון בטוח ונכון של כלי הנשק וכמובן לשליפה מהירה בעת הצורך. אף אדם שנושא נשק ברישיון או בעת מילוי תפקיד לא יכול להרשות לעצמו ששליפת הנשק תהיה איטית או מסורבלת, שכן חוסר תפקוד מבצעי ומהיר עלול לעלות בחיי אדם. כאשר בוחנים את מוצרי חברת אורפז דיפנס (Orpaz Defense) חשוב לשים לב שהם נוחים לנשיאה, מתאימים לסוג הנשק וכמובן מעגנים את הנשק בצורה שבה אי אפשר יהיה לגנוב אותו וכמובן בצורה שהוא לא יוכל ליפול או ללכת לאיבוד.