5.11 ישראל

5.11 ישראל היא חברה שמייצרת תיקים ממגוון סוגים ודגמים אשר מיועדים לשימוש של חיילים, לוחמים או שוטרים במהלך שירות מבצעי או קרבי. המוצרים מיוצרים כך שיוכלו לקחת חלק בכל אימון או פעילות טקטית והם עמידים, גמישים, נוחים להתאמה אישית על הגוף של הלוחם ומגוונים בדגמים שלהם על מנת לאפשר בחירה אישית נוחה לכל אחד. גם הצבעים של התיקים לא נבחרו באקראי אלא הם כאלה המתאימים לשימוש בשטח ויוכלו להשתלב בהסוואה של הלוחם בסביבה עוינת שבה הוא נמצא במהלך הפעילות. אין ספק שאחד הגורמים המשפיעים ביותר על הביצועים של הלוחם הוא הנוחות שלו במהלך הפעילות המבצעית.

חשיבות הנוחות של מוצרי החברה

כמו כל אדם ללא קשר לפעילות שבה הוא לוקח חלק - גם לוחמים בשדה הקרב צריכים שיהיה להם נוח עם הציוד שהם נושאים על גבם. כל הפריטים או האביזרים הדרושים שלהם צריכים להימצא בהישג יד ולהיות נגישים על מנת שלא לבזבז זמן על שליפה של מה שצריך. חברת 5.11 ישראל מצטיינת בתיקים בגדלים ונפחים שונים, בעלי תאים בגדלים שונים וחלוקה פנימית שבעזרתה כל לוחם יכול לסדר את הציוד שלו בדיוק על פי ההנחיות שהוא מקבל בשילוב עם הנוחות האישית שלו - תאים חיצוניים או פנימיים, תאים גדולים או קטנים יותר, רצועות מתכווננות שבעזרתן מתאימים את התיק למבנה הגוף ועוד.

דגמים שונים של תיקים טקטיים

כיום יש חשיבות גבוהה מאד לכל מה שקשור לנוחותו של החייל או הלוחם, גם כאשר הוא בפעילות מבצעית בעומק שטח האויב. אם לא יהיה לו נוח עם הציוד שהוא נושא - יהיה לו קשה להתנהל, מה שעלול לחסום אותו מביצועים מושלמים ואפילו לעלות בחיי אדם וכישלון של משימה חשובה. אף לוחם לא יכול להרשות לעצמו מצב שכזה ולכן תיקים כמו אלה של 5.11 ישראל יכולים להוות את ההבדל. תיקי גב או צד, שלוקרים לשקיות מים או מימיות, תיקים בגדלים שונים - כל אלה ניתנים לבחירתו של החייל.