חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כרטיס כוכבים צה"ל – חנות כוכבים

ריכזנו עבורך את כל המוצרים שניתן לרכוש באמצעות כרטיס הכוכבים צה"ל,

פשוט מוסיפים לסל ובמעמד התשלום עוקבים אחר הוראות מימוש הכרטיס ממש לפני מעמד התשלום.

מחשבון כוכבים - בירור יתרת כרטיס כוכבים

רוצים לברר את היתרה הנוכחית בכרטיס ולהיערך בהתאם לרכישה הבאה?

מלאו את מספר הכרטיס שלכם וגלו את היתרה הנוכחית!

מארזים לגיוס

כרטיס כוכבים של צה"ל

כרטיס הכוכבים של צה"ל הוא כרטיס אשראי וירטואלי שמוזנים בו כוכבים. באמצעות כוכבים אלה יכולים מתגייסים טריים או חיילים שמשרתים כבר בצבא לקנות לעצמם ציוד אישי על מנת לשפר את התחושה שלהם בעת השירות או להתחדש בציוד טוב ונוח יותר. אם בעבר היו החיילים קונים באופן קבוע ציוד אישי ומוציאים על זה הרבה מאד כסף, הרי שכיום הצבא וכוחות הביטחון הבינו את הצורך של החיילים להצטייד באופן אישי כך שכל אחד יכול לקנות בעצמו את מה שיעזור לו להעביר את השירות בצורה הרבה יותר טובה ונעימה. כמות הכוכבים בכרטיס מגוונת וכל חייל או מתגייס מקבל על פי נתוניו האישיים.

כרטיס כוכבים צה

כ60 ימים לפני תאריך הגיוס, יקבל המתגייס מסרון למכשיר הטלפון הנייד בדבר זכאות ל"כרטיס הכוכבים".
המתגייס ייכנס לקישור המצורף במסרון ויאשר את התקנון. לאחר מכן, יקבל המתגייס מסרון נוסף בו קוד, באמצעותו יוכל לרכוש ציוד.

הכוכבים מיועדים לציוד בסיסי שהוגדר מראש ע"י הצבא כמו הלבשה תחתונה (תחתונים, גופיות, גרביים וכדומה) ופריטי חורף.
שימוש בכרטיס מעניק 25% הנחה על המוצרים המיועדים , כאשר כל כוכב שווה שקל.

כרטיס נקודות למשרתי הקבע של צה"ל

כרטיס נקודות צה

כרטיס הנקודות למשרתי הקבע (המוכר יותר בשם "הכרטיס האפור") מעניק הנחה של 25% . בנוסף להנחה הקבועה, אחת לשנה יוטענו עליו נקודות אותן ניתן לממש כמו כסף רגיל – כאשר כל נקודה שוות ערך לשקל אחד.

מוצרים אשר משתתפים במבצע מסומנים כך:
כרטיס הכוכבים של צהל

כרטיס הטבות בצבא

שלטונות הצבא יודעים ומכירים בעובדה שיש צורך בהרבה מאד ציוד ואביזרים לשם שירות צבאי נוח, קל וחלק. חלק מאותו ציוד מקביל לציוד אישי שאפשר להביא מהבית או לקנות בחנויות הרגילות אך יש לא מעט פריטים וחפצים שצריך לקנות בחנויות שמתמחות בציוד צבאי לחיילים. על מנת להקל על משרתי הצבא מבחינת ההוצאה הכספית שכרוכה ברכישת הציוד הזה – ניתן דרך אתר אינטרנט של חנות מתמחה לשלם באמצעות כוכבים צה"ל. מהם אותם כוכבים? הם ניתנים לחיילים, נגדים וקצינים כתלות בדרגה שלהם, בוותק השירות שלהם ובאופי התפקיד שלהם והם יכולים לשמש ככסף בבואם של החיילים האלה לקנות לעצמם ציוד לשירות הצבאי.

איך מממשים את כרטיס הכוכבים של צה"ל?

כאשר גולשים באתר אינטרנט שהוא חנות מקוונת לציוד צבאי וטקטי – יש רשימה מסודרת של פריטים שנחשבים למבוקשים יותר על ידי חיילים ואותם אפשר יהיה לקנות באמצעות כוכבים צה"ל. כך לא מוציאים כסף אישי ועדיין מתחדשים ונהנים מציוד חדש, חדיש וכזה שהוצא זה עתה מהניילון. כוכבים בצבא יהיו שווי ערך לשקלים ולכן את המחיר שיופיע באתר או בחנות אפשר יהיה לבחור אם לשלם בכסף או באמצעות הכוכבים. אין ספק שיש בכך הקלה גדולה וכמובן הכרה מצד שלטונות הצבא בכך שיש חפצים או ציוד כאלה ואחרים שהחיילים רוצים ומעדיפים לקנות בעצמם ולכן חשוב לאפשר להם את זה, בלי שהמצב הכלכלי שלהם ייפגע מכך.

לנצל בחוכמה את כרטיס הכוכבים של צה"ל

חשוב מאד שכל חייל יידע בדיוק כמה כוכבים עומדים לרשותו וחשוב לא פחות שהוא יכיר את האתרים והחנויות שבהם ניתן לנצל כוכבים בצבא. כך הוא ירשום לעצמו לטפל בכך בכל פעם שהוא יזדקק לפריט כזה או אחר של ציוד לשם השירות הצבאי שלו. במידה ואין הוא יודע מה לעשות עליו לקבל הדרכה ממי שאמון על תנאי שירות או רווחת הפרט ביחידה שבה הוא משרת וכך הוא יידע מה מצבו ואיך עליו לנהוג אם ירצה לקנות לעצמו משהו. אין ספק שיש הרבה מאד נוחות באפשרות של החיילים להצטייד דרך הכוכבים.

היתרונות הברורים של כרטיס הכוכבים

אין ספק שמדובר במהלך מהפכני של הצבא ויש כאן הבנה מעמיקה שלא כל פריט ציוד שחייל מקבל צריך או חייב להגיע מהצבא. כאשר החייל יקנה בעצמו את פריטי הלבוש שנוחים לו יהיה לו נוח יותר עם המדים וכאשר הוא יחוש בנוח יהיה לו גם קל יותר לבצע את המוטל עליו במסגרת השירות הצבאי שלו. כרטיס הכוכבים של צה"ל נוח מאד וקל לשימוש הן בצורה פיזית בחנויות עצמן והן באתר אינטרנט של ספק מורשה מטעם הצבא. המשלוח יגיע אל החייל במהירות וללא ספק הוא יכול להמשיך ללבוש בגדים נוחים לו ולהשתמש בציוד שמתאים לו.

שאלות ותשובות

הכרטיס מלווה את הצעירים המיועדים לגיוס והם מקבלים אותו כחודשיים לפני תאריך הגיוס שלהם. הכרטיס טעון במספר מסוים של כוכבים שווי ערך בשקלים. הכרטיס יישאר בתוקף במשך השנה הראשונה לשירות ולאורך תקופה זו החייל יוכל לקנות את הציוד האישי הדרוש לו. בדרך זו הצבא חוסך הרבה מאד כספים על קניית ציוד שאין בו שימוש או צורך והחיילים נהנים מציוד אישי שהם קונים ובוחרים בעצמם באמצעות כרטיס הכוכבים של צה"ל. עם הכרטיס אפשר לקנות גם באתרי אינטרנט שהם ספקים מורשים של הצבא והכי כדאי לקנות איתו הלבשה תחתונה ופריטי לבוש אחרים.

כוכבים צבא הם בעצם סוג של מטבע פנימי שסכום ממנו מוטען בכרטיס אישי שמקבלים המיועדים לשירות ביטחון וחיילים פעילים על מנת להצטייד ולרכוש לעצמם ציוד צבאי או אישי שדרוש להם למהלך השירות. הם מקבלים כרטיס שמתנהלים איתו בדומה לכרטיס אשראי ולכל חייל מוטענים בו כוכבים על פי הוותק שלו, התקפיד שהוא מבצע או על פי החלטה שהוחלטה לגביו. עם הכרטיס והכוכבים שמוטענים בו אפשר לרכוש את הדרוש בחנויות או אתרי מכר שמיועדים לציוד מסוג זה ומחזיקים מלאי של ציוד ואביזרים תקניים ומורשים לשימוש בבסיסי הצבא השונים ובתפקידי החילות. חשוב לדעת שבעזרת כוכבים צה"ל אי אפשר לקנות כל פריט שרוצים או שמתחשק אלא לבחור מתוך רשימה ארוכה של חפצים ופריטים שמיועדים ומתאימים לשימושם של חיילים וחיילות, קצינים וקצינות בכל התפקידים ומכל הבסיסים. במקום לשלם בכסף – מצאו לנכון בצה"ל לבוא לקראתם של החיילים ולאפשר להם לקנות את החפצים בכוכבים מוטענים.

יש המלצה של גורמי צבא בכירים מה יהיה הכי נכון וכדאי לחיילים לרכוש באמצעות הכוכבים. ברוב המקרים כדאי לנצל כוכבים צה"ל על מנת לקנות ציוד אישי שיקל על השהות בבסיסים השונים במהלך השירות אך לא ניתן מטעם חיל הלוגיסטיקה. לא כל החיילים צריכים את כל הציוד האפשרי ויכול להתאים לתפקידים מסוימים או לשהייה באזורים גאוגרפיים מסוימים ולכן מי שמוצא את עצמו, למשל, משרת במקום קר במיוחד – יוכל לעשות שימוש בכוכבים על מנת להצטייד בבגדים תחתוניים תרמיים ומחממים במיוחד, גרביים איכותיים שיחזיקו מעמד והלוחמים יוכלו גם לקנות נעליים איכותיות ואורתופדיות שאיתן האימונים יהיו קלים ונוחים יותר. לכל חייל יש את ההעדפות האישיות שלו ולכן יש המלצות מה הכי כדאי לרכוש עם הכוכבים וכך כל חייל יבחר איך הוא מקל על ההתנהלות היומיומית שלו בבסיס בהתאם לתפקיד שהוא ממלא, לצרכים האישיים שלו וכמובן לאזור בארץ שבו הוא משרת. בזכות הכוכבים גם חיילים שמצבם הכלכלי לא פשוט יוכלו להצטייד כראוי ולקנות לעצמם פריטים איכותיים ועמידים.

תוכלו למצוא אצלנו קטגוריה שלמה של מוצרים המכילים אך ורק מוצרים הניתן לממש בנקודות ו/או כוכבים.

במידה ואין לכם מספיק יתרה למימוש כל העסקה בנקודות/כוכבים ניתן לשלם את ההפרש בכרטיס אשראי באופן מאובטח, גם אם אין ברשותכם נקודות/כוכבים בכלל, עדין תהיו זכאים לקבל את הטבת הכרטיס בסך 25% הנחה מהפרטים המשתתפים.

מספר הכרטיס רשום באופן ברור על גבי הכרטיס שקיבלתם. במידה ועדיין לא קיבלתם כרטיס ניתן לפנות ישירות לאתר מולטיפס של צה"ל: https://idfpoints.mltp.co.il/

צפו כיצד לממש כוכבים/נקודות אצלנו באתר
נגן וידאו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חכו דקה!
לפני שאתם עוזבים,
יש לנו הצעה מעניינת עבורך.
5% הנחה לקנייה הקרובה בלבד,
כולל כפל מבצעים!
קוד קופון:
WB5
תמיד כאן לשירותך,
צוות טקטיקל זון