חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לדרמן - Leatherman

סט ביטים 5 כלים ללדרמן

79

משתתף בהנחת כספ"ר 25% הנחה נוספים

נרתיק ניילון LARGE Leatherman

109

משתתף בהנחת כספ"ר 25% הנחה נוספים

לדרמן RAPTOR רפטור כחול

574

משתתף בהנחת כספ"ר 25% הנחה נוספים

לדרמן REV

399

משתתף בהנחת כספ"ר 25% הנחה נוספים

לדרמן Leatherman Charge TTI PLUS

974

משתתף בהנחת כספ"ר 25% הנחה נוספים

לדרמן (Leatherman) הוא שם של מותג מוביל בייצור אולרים, סכינים וכלי עבודה המיועדים לשימוש בשטח. כאשר מדובר על שטח הכוונה יכולה להיות לכל מי שיוצא לחיק הטבע ונדרש להתמודד עם האתגרים שיש שם – חיילים, לוחמים, מטיילים ומי שיוצא לקמפינג של כמה וכמה ימים. האולרים ומערכות הכלים קומפקטיים כך שאפשר לשאת אותם בקלות ממקום למקום או להכניס אותם לתאים קטנים במיוחד של התיקים שלוקחים לשטח והם מורכבים ומעניינים, בעיקר בזכות האפשרות להתאים אישית את הכלים שיש בכל כלי לשימושים המיועדים שלו. כך כל מי שיוצא לשטח יוכל לבחור את האולר שמתאים לצרכים שלו והוא לא ייסחב עם אולר כבד שיש בו כלים שלא יהיה בהם צורך.

איזה עוד מוצרים יש לחברת לדרמן?

כאמור, כיום אפשר להשיג דגמים שונים של אולרים וסכינים שבכל אחד יש כלי עבודה אחרים – סכינים מסוגים שונים או בעלי דרגות שונות של להב חד, פצירה, מספריים, פינצטה (שמתאימה להוצאת קוצים), פותחן בקבוקים או פחיות ואפילו כלי אוכל. על פי הציוד שיידרש בעת השהייה בשטח אפשר לבחור בדיוק את הכלים הנדרשים וכך מלכתחילה לבחור לדרמן (Leatherman) מתאים לצרכים והדרישות. חשוב לדעת שמדובר במוצג מוביל ולכן כאשר נוקבים בשם החברה כבר יהיה ברור לכל הנוגעים בדבר במה מדובר ולא יהיה צורך בהסבר. הלדרמנים יהיו האולרים המועדפים על פני כל סוג או מותג אחר של כלים לשטח.

איך לבחור את הלדרמן הנכון?

כל מי שעומד לצאת לשטח או מצטייד לקראת יציאה כזאת צריך לבחון את הדגמים השונים של לדרמן (Leatherman), לבחון לעומק אילו כלים יש בכל סוג או דגם ולקבל את ההחלטה אילו מהכלים הוא אכן צריך ובאיזה דגם יש כמה שיותר כאלה שיעמדו לרשותו ויהפכו לשמישים לטווח הארוך. זו הדרך הנכונה. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא לנסות בחנות לפתוח את הכלים על מנת לוודא שההתנהלות עם הלדרמן קלה ונוחה ואיזה קשה מדי עבור מי שעומד לקנות כזה לרשותו ולשימושו הקבוע.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
חכו דקה!
לפני שאתם עוזבים,
יש לנו הצעה מעניינת עבורך.
5% הנחה לקנייה הקרובה בלבד,
כולל כפל מבצעים!
קוד קופון:
WB5
תמיד כאן לשירותך,
צוות טקטיקל זון