לואו אלפין - Lowe Alpine

לואו אלפין (Lowe Alpine) הוא מותג המייצר תיקים ומגוון רחב של פריטים וציוד למטיילים ומתגייסים. יש הרבה במשותף לשתי קבוצות אלה של אנשים, שכן גם אלה וגם אלה נדרשים לא אחת לשהייה ממושכת בחיק הטבע או בשטח ולכן הציוד שהם יצטרכו יהיה דומה, אם לא אפילו זהה לגמרי. בנוסף לכך, גם אלה וגם אלה יחפשו את הפריטים הכי איכותיים שקיימים בשוק על מנת לוודא שהם אכן יחזיקו מעמד ויישארו עמידים ככל האפשר גם בעת השהייה בשטח, כאמור. כיום ידוע הן בקרב חיילים והן בקרב מטיילים שמוצרי החברה נחשבים לאיכותיים במיוחד וכדאי להעדיף אותם ללא קשר לסיבת הטיול או השהייה בטבע.

מה כדאי להכיר ממוצרי החברה?

מה שבעיקר כדאי לדעת על חברת לואו אלפין (Lowe Alpine) הוא שהתיקים מתוצרתה נחשבים לאיכותיים במיוחד, נוחים מאד ובעלי מגוון רחב של אפשרויות מבחינת אחסון, חלוקה פנימית, מערכת גב אורטופדית תומכת וטובה וכמובן התאמה אישית של הרצועות למבנה גופו של המטייל. לא הרבה תיקים כיום עומדים בסטנדרטים כל כך גבוהים של איכות ולכן גם זה כשלעצמו מהווה שיקול נוסף לטובת התיקים. בזכות היותה חברה בין לאומית מוכרת ומובילה יש לה מערך של שירות לקוחות שאפשר לפנות אליו באמצעות סוכנים כאן בישראל וכך לקבל מענה בכל שאלה או עניין שמתעוררים גם לאחר הקנייה של תיק או כל מוצר אחר של החברה.

מתי כדאי להצטייד במוצרי החברה?

כל חייל או מטייל שמחפשים תיק גדול לקראת הגיוס או הטיול - כדאי להם לבדוק את האפשרויות של דגמי התיקים של לואו אלפין (Lowe Alpine) ולתת להם עדיפות על פני תיקים אחרים. אין ספק שהבחירה תוכיח את עצמה וכבר ביום הראשון של הטיול או הטירונות הם יוכלו להרגיש שעשו את הבחירה הנכונה ושהתיק משרת אותם היטב, בדיוק כמו שרצו וציפו. התיקים יחזיקו מעמד גם בתנאי מזג אוויר חריגים ויש גם מגוון רחב של אביזרים משלימים שאפשר לקנות בנפרד על מנת להגן על התיק וכך לשמור עליו עמיד למשך זמן ממושך אפילו יותר.